PLASTİK CERRAHİ - Saç Ekimi Merkezi Eurozen - İstanbul / Türkiye

Plasti̇k Cerrahi̇

Plastik cerrahi kişilerin dış görünüşlerine müdahale etmek amacıyla yapılan estetik operasyonların tamamına verilen genel addır. Eurozen Hair Transplant uzmanları tarafından yapılan bu işlemler ile kişi kendisiyle ve çevresiyle daha barışık hale gelir. Plastik cerrahi alanında verilen hizmetler;  rinoplasti, meme operasyonları, liposuction, karın germe, blefaroplasti, kaş kaldırma operasyonları, yüz gerdirme operasyonları, yüze/dudağa yağ enjeksiyonu ve elmacık kemiği ya da çeneye yapılan operasyonlardır.

Rinoplasti – Estetik Burun Ameliyatı

Rinoplasti yani burun ameliyatı en sık yapılan plastik cerrahi operasyonlarıdır. Burun küçültme ya da burun büyütme, burun kaldırma gibi operasyonlar bu kategori içerisinde yer alır. Burun inceltme gibi operasyonlarda yine bu tür plastik cerrahi operasyonlarından biridir.

Meme Operasyonları

Meme operasyonları, meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme ya da meme boyu arasındaki asimetriklerin düzeltilmesi işlemleri olarak sıralanbilir. Bu operasyonlar hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilir.

Liposuction (Liposakşın) – Yağ alma ameliyatı

Liposuction yani yağ alma ameliyatları, temel olarak bakıldığında vücutta birikmiş ve istenmeyen yağların alınmasıdır. Bu işlem esnasında yağ birikimleri kabüler ve aspiratör yardımıyla dışarı alınır. Liposuction bir vücut şekillendirme operasyonudur ve deri yapısı uygunda istenilen bölgeye uygulanabilir.

Karın Germe

Karın germe operasyonları karın bölgesinde meydana gelen sarkıklıkları toparlamak için yapılan plastik cerrahi operasyonudur. Karın bölgesinde oluşan sarkmalar genellikle aşırı kilo kaybı ya da doğum sonrasında meydana gelir. Karın bölgesinde yağ fazlalığı da var ise bu işlem esnasında liposuction işlemi de uygulanabilir. Eurozen Hair Transplant uzmanları tarafından uygulanan bu işlem esnasında sarkmış deri ve yağ fazlalıkları çıkarılır böylece karın bölgesi daha sıkı, gergin ve düz bir görünüm kazanır.

Blefaroplasti – Göz Kapağı Ameliyatı

Göz ve çevresindeki değişiklikleri ortadan kaldırma yöntemlerinden bir tanesi blefaroplasti işlemidir. Torbalanmış yağ dokularının alınması, sarkmış deri ve kas dokusunun çıkarılması kişiye daha dinç ve genç bakışlar kazandırır. Kaş kaldırma ameliyatı ile birlikte yapılırsa sonuç daha belirgin ve kalıcı olur.

Kaş Kaldırma Ameliyatı

Kaşların dış-uç 1/3 kısmının kaldırılması kişiye daha çekici ve dinamik bir görüntü kazandırır. Saç içinden yapıldığı için yüzde herhangi bir iz bırakmaz.

Yüz Germe

Eurozen Hair Transplant uzmanları tarafından başarıyla yapılan bir başka plastik cerrahi operasyonu da yüz germe operasyonudur. Kulak önünden saç içine doğru uzanan bir kesiyle fazla deri çıkarılarak sarkmış ve kırışmış yüz ve boyun üst kısmı gerilir.

Yüze Ve Dudağa Yağ Enjeksiyonu

Cilt üzerinde zamanşa yağ dokuları yer değiştirir. Bu operasyon sayesinde yağ dokusu vücudun başka bir yerinden alınarak yüze enjekte edilir. Böylece cilt altı dokunun desteklenmesini ve güçlendirilmesini sağlanır.

Çene – Elmacık Kemiği Ameliyatları

Eurozen Hair Transplant uzmanları tarafından yapılan çene ve elmacık kemiği ameliyatları, yüz kemiklerindeki yetersiz gelişimi bazı sentetik protezler ile tamamlamak yüz hatlarını belirginleştirip daha dengeli ve estetik bir yüz görünümü kazandırmak için yapılan bir plastik cerrahi operasyonudur.

eurozen whatsapp
eurozen whatsapp